Filtry

Włączone filtry:

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze produktów, wyjaśnią szczegóły techniczne i sporządzą precyzyjną wycenę, jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.


  Zadzwoń: 502 027 934
  Napisz: poczta@partner-panele.pl

  Podkład pod panele winylowe  Choć niektóre panele winylowe można układać bez podkładu, nie warto z niego rezygnować. Dzięki podkładom podłoga zyskuje na trwałości, staje się bardziej odporna na uderzenia i odkształcenia. Podkłady pod panele winylowe, jeśli są dobrze dobrane, zapewniają doskonałe parametry izolacyjne oraz wygłuszające. Tak jak ...

  Podkład pod panele winylowe  Choć niektóre panele winylowe można układać bez podkładu, nie warto z niego rezygnować. Dzięki podkładom podłoga zyskuje na trwałości, staje się bardziej odporna na uderzenia i odkształcenia. Podkłady pod panele winylowe, jeśli są dobrze dobrane, zapewniają doskonałe parametry izolacyjne oraz wygłuszające. Tak jak panele winylowe znacznie różnią się od paneli laminowanych, tak podkłady pod panele winylowe to osobna grupa produktów. Decydując się na zakup paneli winylowych powinieneś sięgnąć po specjalny podkład pod panele winylowe, który jest dostosowany do specyfiki paneli winylowych.

  Dlaczego warto wybrać specjalistyczny podkład pod panele winylowe?

  Precyzyjne wyrównanie podłoża Panele winylowe to wyjątkowo trwały i odporny na uszkodzenia rodzaj wykończenia podłogi, niemniej jednak wymaga specjalnego przygotowania podłoża. Z uwagi na to, że panele winylowe są często bardzo cienkie i elastyczne, koniecznie jest położenie ich na idealnie równej posadzce. Jeśli nie zadbamy o ten istotny szczegół, wszelkie odkształcenia i nierówności będą wyraźnie widoczne na powierzchni podłogi. Profesjonalne podkłady pod winyle zapewniają wyrównanie powierzchni oraz precyzyjne połączenie poszczególnych płyt/fragmentów, dzięki czemu nie są one widoczne po położeniu podłogi. Zabezpieczenie zamków Panele winylowe, z uwagi na niewielką grubość wyróżniają się cienkimi i dość delikatnymi zamkami, dlatego nie należy stosować pod nie grubych i miękkich podkładów, np. podkładów piankowych. Podkład pod panele winylowe powinien być więc dość sztywny i cienki, co pozwoli zabezpieczyć delikatne zamki i zapewni ich długą żywotność.

  Nie wiesz jaki podkład pod panele winylowe wybrać? Zapytaj naszych doradców

  Poza ważnymi parametrami, pozwalającymi na zastosowanie podkładu z panelami winylowymi, podkłady pod winyle różnią się od siebie oporem cieplnym, właściwościami wygłuszającymi i wyciszającymi pomieszczenie oraz antyalergicznymi. Jeśli nie jesteś pewien jaki podkład pod panele winylowe wybrać, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

  więcej
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów