Filtry

Włączone filtry:
  Kolekcja

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze produktów, wyjaśnią szczegóły techniczne i sporządzą precyzyjną wycenę, jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.


  Zadzwoń: 502 027 934
  Napisz: poczta@partner-panele.pl

  Drzwi dostępne w wersji przesuwnej  Uwaga! W tej kategorii znajdziesz modele drzwi przylgowych, które są dostępne również w wersji przesuwnej. Zdjęcia oraz podstawowe ceny dotyczą drzwi przylgowych. Dopłata do drzwi przesuwnych doliczy się po wyborze odpowiedniej opcji na karcie produktu.

  Rozwiń artykuł, by dowiedzieć się więcej o drzwiach pr...

  Drzwi dostępne w wersji przesuwnej  Uwaga! W tej kategorii znajdziesz modele drzwi przylgowych, które są dostępne również w wersji przesuwnej. Zdjęcia oraz podstawowe ceny dotyczą drzwi przylgowych. Dopłata do drzwi przesuwnych doliczy się po wyborze odpowiedniej opcji na karcie produktu.

  Rozwiń artykuł, by dowiedzieć się więcej o drzwiach przesuwnych chowanych oraz naściennych. 

  Drzwi przesuwne - jak wybrać?

  Drzwi przesuwne to wygodne i praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na klasyczne, rozwierane skrzydło drzwiowe. Są bardzo funkcjonalne i zajmują niewiele miejsca, dlatego doskonale sprawdzą się w małych przestrzeniach. Oprócz ich funkcjonalności na uwagę zasługuje również ich nowoczesny wygląd. Zamiast klasycznej ościeżnicy, drzwi przesuwne montowane są z wykorzystaniem specjalnego systemu przesuwnego, po którym porusza się skrzydło. Dwa, najpopularniejsze rodzaje systemów przesuwnych pozwalają na osiągnięcie efektu drzwi przesuwających się po ścianie lub chowających się do jej środka. Pamiętaj! Większość popularnych modeli drzwi rozwiernych jest również dostępna w wersji przesuwnej. Jeśli jesteś zainteresowany konkretnym modelem drzwi, przeczytaj opis produktu lub skontaktuj się z naszą obsługą by dowiedzieć się, czy występuje on w wariancie przesuwnym.

  Drzwi przesuwne naścienne

  Najpowszechniej spotykanym a zarazem tańszym rozwiązaniem są drzwi przesuwne, montowane na specjalnej kasecie, nazywanej też karniszem. W skład całego systemu wchodzą:

  • kaseta, po której przesuwają się drzwi
  • listwa maskująca, zasłaniająca kasetę i nadająca całości estetycznego, schludnego wyglądu
  • belka odbojowa lub odbój, która montowana jest na ścianie, do której przesuwają się drzwi.

  Większość systemów przesuwnych można dodatkowo wyposażyć w tunel, obudowujący mur i podnoszący walory estetyczne całej konstrukcji.

  Drzwi przesuwne chowane w ścianę

  Drzwi przesuwne chowane w ścianę to bardzo efektowne, choć niestety również kosztowniejsze rozwiązanie. Dzięki specjalnej kasecie, którą należy obudować płytą kartonowo-gipsową drzwi, zamiast najeżdżać na ścianę, chowają się w jej środku. System przesuwny chowany w ścianę wymaga bardziej złożonych prac montażowych - m.in. zabudowanie całej konstrukcji płytą kartonowo-gipsową, należy więc liczyć się nie tylko z wyższymi kosztami samego skrzydła lecz również jego montażu. Jeśli jesteś zainteresowany drzwiami przesuwnymi chowanymi w ścianę, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci złożyć zamówienie.

  więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 1624 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 1624 elementów