Filtry

Włączone filtry:
  Kolekcja

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze produktów, wyjaśnią szczegóły techniczne i sporządzą precyzyjną wycenę, jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.


  Zadzwoń: 502 027 934
  Napisz: poczta@partner-panele.pl

  Drzwi dostępne w wersji bezprzylgowej  Uwaga! W tej kategorii znajdziesz modele drzwi przylgowych, które są dostępne również w wersji bezprzylgowej. Zdjęcia oraz podstawowe ceny dotyczą drzwi przylgowej. Dopłata do drzwi bezprzylgowych doliczy się po wyborze odpowiedniej opcji na karcie produktu.

  Rozwiń artykuł, żeby dowiedzieć się czym różni...

  Drzwi dostępne w wersji bezprzylgowej  Uwaga! W tej kategorii znajdziesz modele drzwi przylgowych, które są dostępne również w wersji bezprzylgowej. Zdjęcia oraz podstawowe ceny dotyczą drzwi przylgowej. Dopłata do drzwi bezprzylgowych doliczy się po wyborze odpowiedniej opcji na karcie produktu.

  Rozwiń artykuł, żeby dowiedzieć się czym różnią się drzwi bezprzylgowe od przylgowych.

  Drzwi bezprzylgowe - czym właściwie są?

  Drzwi bezprzylgowe, nazywane też bezfelcowymi to inaczej drzwi zlicowane ze ścianą lub z ościeżnicą. Są one tak skonstruowane, by zamknięte drzwi tworzyły gładką powierzchnię z ościeżnicą, bez charakterystycznej, wąskiej listwy, wystającej z jednej strony skrzydła, czyli przylgi. Przylga to element skrzydła, który zachodzi na ościeżnicę, domykając drzwi. Drzwi bezprzylgowe, pozbawione tego elementu konstrukcyjnego wyglądają na “wpuszczone w ościeżnicę”, podczas gdy klasyczne drzwi przylgowe wyglądają, jakby były na nią nałożone. Drzwi bezprzylgowe to bardzo efektowne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Drzwi bezprzylgowe wyposażone są w chowane zawiasy, które są niewidoczne z zewnątrz, co nadaje im eleganckiego charakteru. Warto też pamiętać, że w skrzydle bezfelcowym widoczny jest zamek, który w przypadku drzwi przylgowych jest schowany właśnie za przylgą.

  Co powinieneś wiedzieć o drzwiach bezprzylgowych

  Większość popularnych modeli drzwi można zamówić w wersji bezprzylgowej Nie każdy wie, że większośc popularnych modeli drzwi, oferowanych przez znanych producentów można zamówić zarówno w wersji przylgowej jak i bezprzylgowej. Choć nie ma potrzeby wyszukiwania konkretnie drzwi bezprzylgowych - dla wygody zebraliśmy modele dostępne w wersji bezprzylgowej w jednej zakładce. Drzwi bezprzylgowe wymagają częstszej regulacji Każde skrzydło drzwiowe z biegiem czasu zaczyna pod wpływem własnego ciężaru lekko opadać na zawiasach. Decydując się na drzwi bezprzylgowe warto pamiętać, że przylga jest elementem konstrukcyjnym, który przykrywa nierówną szczelinę pomiędzy drzwiami a ościeżnicą. Wskutek tego drzwi bezprzylgowe należy częściej regulować tak, by delikatne opadanie skrzydła nie rzucało się w oczy. Nie ma to żadnego związku z jakością czy wytrzymałością skrzydeł - obydwa typy drzwi są tak samo wytrzymałe i solidne.

  Jak zamówić drzwi bezprzyglowe przez internet?

  Dla Twojej wygody zebraliśmy wszystkie skrzydła, które są dostępne w wersji bezprzylgowej w jednej zakładce. Jeśli jednak spodobały Ci się inne drzwi, sprawdź w opisie lub skontaktuj się ze sprzedawcą, by dowiedzieć się czy są dostępne również w wariancie bezprzylgowym.

  więcej
  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 1662 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 1662 elementów