Filtry

Włączone filtry:
  Kolekcja

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami!

  Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze produktów, wyjaśnią szczegóły techniczne i sporządzą precyzyjną wycenę, jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.


  Zadzwoń: 502 027 934
  Napisz: poczta@partner-panele.pl

  • Drzwi wewnętrzne

   Drzwi wewnętrzne 

   Wybierasz drzwi wewnętrzne do domu lub mieszkania? Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje drzwi wewnętrzne najbardziej cenionych i znanych producentów drzwi wewnętrznych. Znajdziesz u nas między innymi drzwi marki Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Voster, Invado, Delta i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się zarówno klasyczne drzwi przylgowe jak i bezprzylgowe, skrzydła rozwierne i przesuwne, jedno- oraz dwuskrzydłowe, dostępne w szerokiej gamie oklein i lakierów. Przed wyborem modelu zdecyduj jaki typ drzwi będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni. Pamiętaj też, że nie wszystkie rozwiązania będą pasować do wszystkich pomieszczeń.

   Jak kupić drzwi wewnętrzne przez internet?

   Kupując drzwi wewnętrzne przez internet, możesz sam skonfigurować wszystkie parametry drzwi. Jeśli nie masz ochoty robić tego samodzielnie, nasi doradcy telefonicznie pomogą Ci doprecyzować wszystkie potrzebne informacje.

   1. Kierunek otwierania drzwi

   Aby zamówić drzwi musisz określić ich kierunek, czyli strona na którą będą się otwierać. Żeby określić kierunek otwierania stań przed drzwiami tak, by widzieć zawiasy i sprawdź czy otwierają się w prawą czy lewą stronę. Jeśli otwierają się w prawo - będą to drzwi prawe, jeśli w lewo - lewe.

   2. Rozmiar

   Przed zamówieniem drzwi musisz także sprawdzić ich rozmiar, mierząc otwór montażowy. Większość drzwi dostępna jest w standardowych rozmiarach: 60, 70, 80, 90 i 100 cm. Kolor Kolejnym krokiem jest wybór koloru okleiny. Kolory dostępne dla każdego modelu znajdziesz w opisie produktu.

   3. Akcesoria

   Przed zamówieniem drzwi musisz zdecydować jeszcze o zamówieniu akcesoriów do skrzydła. W zależności od modelu będzie to wypełnienie, szyba, zamek oraz opcje wentylacyjne (podcięcia, tuleje lub kratki). Nie zapomnij też o zamówieniu ościeżnicy oraz klamki. Jeśli nie jesteś pewien czy wybrane produkty będą do siebie pasować, nasi pracownicy służą pomocą.

   O czym musisz pamiętać, wybierając drzwi wewnętrzne?

   1. Czas oczekiwania

   Większość drzwi wewnętrznych zarówno u nas, jak i wielu sklepach stacjonarnych to drzwi dostępne na zamówienie. W zależności od wybranej marki, czas oczekiwania na drzwi wewnętrzne może wynieść nawet do 12 tygodni. Warto więc pamiętać, by wybrać i zamówić drzwi z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli więc planujesz zamontować drzwi za dwa lub trzy miesiące to może być ostatni moment na to, by je zamówić.

   2. Ograniczona możliwość zwrotu

   Drzwi, które nie pochodzą z naszego stanu magazynowego są produkowane na specjalne zamówienie i dostosowane do potrzeb klienta. Oznacza to, że nie będziesz miał możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w standardowym terminie do 14 dni od momentu zawarcia umowy na odległość. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do poprawności swojego zamówienia, nasi doradcy służą radą oraz pomocą.

  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania

   Drzwi zewnętrzne do mieszkania   Drzwi zewnętrzne do mieszkania, nazywane też drzwiami wewnątrzklatkowymi to szczególny rodzaj drzwi zewnętrznych, które różnią się zarówno od klasycznych drzwi zewnętrznych do domu jak i drzwi wewnętrznych. Są przeznaczone do montowania w mieszkaniach zlokalizowanych w budynkach wielorodzinnych, blokach i kamienicach. Wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie potrzebne są solidne drzwi, zabezpieczające mieszkanie pod kątem bezpieczeństwa domowników oraz mienia. Drzwi wewnątrzklatkowe - czym różnią się od drzwi wewnętrznych? Część mieszkań, szczególnie w blokach starszego typu zamiast drzwi wewnątrzklatkowych wyposażona jest w zwykłe drzwi wewnętrzne z dodatkowym zamkiem i szyldem. Zdecydowanie odradzamy to rozwiązanie. Drzwi wewnątrzklatkowe wyróżniają się konstrukcją i wyposażeniem która zapewnia odpowiednie:

   Zabezpieczenie mieszkania

   Zwykłe drzwi wewnętrzne przeznaczone są do oddzielania przestrzeni wewnątrz mieszkania i - nawet jeśli są wyposażone w zamek - nie mają właściwości zabezpieczających przed niepożądanymi gośćmi. Drzwi wewnątrzklatkowe, tak jak drzwi zewnętrzne mają funkcje antywłamaniowe i dodatkowe opcje, które utrudniają włamanie do mieszkania. Wysoki poziom zabezpieczeń przed włamaniem jest istotny w przypadku każdego mieszkania, jeśli jednak mieszkasz w niespokojnej okolicy, w której zdarzały się włamania - koniecznie zainwestuj w drzwi antywłamaniowe z dodatkowymi akcesoriami chroniącymi przed wtargnięciem do mieszkania.

   Wygłuszenie i wyciszenie

   Oprócz ochrony przed włamaniem, drzwi wewnątrzklatkowe mają jeszcze jedną, istotną funkcję: w połączeniu z odpowiednim progiem lub uszczelką zabezpieczają przed przenikaniem dźwięków z klatki do mieszkania. Dzięki nim spokoju w Twoim mieszkaniu nie będą zakłócały odgłosy z klatki schodowej. Jeśli wejście do Twojego mieszkania znajduje się w pobliżu klatki schodowej, windy lub drzwi do innego mieszkania - zainwestuj w drzwi o dobrych parametrach wyciszających. Dzięki temu Twojego spokoju nie będzie zaburzał wracający w nocy sąsiad, regularnie szumiąca winda czy rozbawione dzieciaki, zbiegające po schodach.

   Termoizolacja

   Choć drzwi zewnętrzne do mieszkań mają znacznie niższe parametry termoizolacyjne niż drzwi zewnętrzne do domów, i tak gwarantują lepszą ochronę przed warunkami zewnętrznymi niż zwykłe drzwi wewnętrzne. To na jakie parametry zdecydujesz się wybierając drzwi zewnętrzne do Twojego mieszkania, zależy w znacznej mierze od tego w jakim budynku się znajduje. Jeśli blok jest ogrzewany i wyposażony w wiatrołap a temperatura na klatce jest wysoka, może okazać się, że nie ma konieczności inwestowania w drzwi z solidnym zabezpieczeniem termoizolacyjnym. Jeśli zaś Twoje mieszkanie znajduje się w kamienicy, w której temperatura jest niska a konstrukcja budynku sprzyja powstawaniu przeciągów - drzwi termoizolacyjne będą doskonałym wyborem. Drzwi zewnętrzne do mieszkań różnią się od siebie klasami antywłamaniowości, parametrami akustycznymi oraz termoizolacyjnymi. Możesz dobrać ich parametry w zależności od budynku, w którym zlokalizowane jest Twoje mieszkanie.

  • Drzwi zewnętrzne do domu

   Drzwi zewnętrzne    Kończysz budowę i przed Tobą wybór drzwi zewnętrznych do domu jednorodzinnego? Postanowiłeś wymienić swoje stare drzwi wejściowe? Aby wybrać odpowiednie drzwi zapoznaj się z ich rodzajami oraz najważniejszymi parametrami, jakimi są opisywane. Najpopularniejsze drzwi wejściowe na rynku wykonane są z drewna lub z metalu, dokładnie ze stali lub z aluminium. Każdy z tych materiałów wyróżnia się innymi właściwościami w najważniejszych w przypadku drzwi zewnętrznych obszarach: zabezpieczenia przed włamaniem, zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych oraz hałasem z zewnątrz. Te trzy, najważniejsze aspekty drzwi zewnętrznych są opisywane następującymi parametrami:

   1. Ochrona przed włamaniem

   Stopień ochrony przed włamaniem określany jest klasami RC1, RC2, RC3, RC4, RC5 i RC6. Drzwi klasy RC2 określane są jako drzwi, które będą ograniczały możliwość włamania z użyciem prostych narzędzi przez około 3 minuty, zaś drzwi o klasie RC6 stanowią barierę uniemożliwiającą włamanie z użyciem zaawansowanych elektronarzędzi o dużej mocy przez 20 minut.

   2. Ochrona przed przenikaniem ciepła

   Parametr, który informuje o tym, w jakim stopniu drzwi chronią pomieszczenie przed przenikaniem temperatury to tzw. współczynnik przenikania ciepła U, który jest wyrażany W/(m²·K). Dla standardowych drzwi zewnętrznych nie powinien on przekraczać 1,5 W/(m²·K). Im lepsze parametry techniczne mają drzwi tym niższy powinien być współczynnik.

   3. Ochrona przed hałasem

   Kolejną istotną kwestią przy wyborze drzwi zewnętrznych jest stopień, w jaki chronią przed hałasem. Aby określić poziom ochrony akustycznej drzwi, warto zwrócić uwagę na współczynnik Rw, wyrażany w decybelach i określający izolacyjność akustyczną drzwi. Im wyższy współczynnik izolacyjności akustycznej Rw, tym lepiej drzwi będą zabezpieczać przed przenikaniem hałasu. Za drzwi akustyczne uznawane są drzwi, które wyróżniają się współczynnikiem Rw min. 40 dB.   Zakup drzwi zewnętrznych przez internet

   Zakup drzwi zewnętrznych przez internet nie jest trudny i wymaga podania w zasadzie tylko trzech, kluczowych parametrów, kierunku otwierania drzwi, ich rozmiaru oraz wybranego przez siebie koloru. Jeśli chcesz, aby Twoje drzwi były wyposażone w dodatkowe mechanizmy zabezpieczające lub nie wiesz jak dobrać odpowiednią ościeżnicę, skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci dokonać zamówienia.
   Pamiętaj! Drzwi zewnętrzne są produkowane na specjalne zamówienie, z uwzględnieniem specyfikacji klienta, wyposażone w określone akcesoria i dostosowane pod kątem rozmiaru, kierunku otwierania i koloru do jego indywidualnych wymagań. Oznacza to, że nie będziesz miał możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w standardowym terminie do 14 dni od momentu zawarcia umowy na odległość. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do poprawności swojego zamówienia, nasi doradcy służą radą oraz pomocą.

  • Ościeżnice i klamki

   Ościeżnice i klamki

  • Dostępne od ręki

   Nie masz czasu na czekanie?

   Sprawdź ofertę drzwi dostępnych od ręki!

   W przypadku drzwi wewnętrznych czas produkcji waha się od 4 do nawet 13 tygodni. Wiedząc, że przytrafiają się sytuacje, w których nie ma czasu na czekanie, wprowadziliśmy do oferty drzwi dostępne od ręki!

   Dobierając ofertę staraliśmy się zapewnić możliwie najszerszy wybór tak, żeby każdy znalazł to, czego potrzebuje do wykończenia mieszkania czy domu. Wśród drzwi dostępnych od ręki znajdziesz modele wewnętrzne, zewnętrzne jak i wewnątrzklatkowe. Wyboru możesz dokonać spośród wielu modeli najlepszych polskich producentów jak PORTA, ERKADO, DRE, INVADO czy PERSECTO. Wszystkie skrzydła występują w najpopularniejszych rozmiarach, ciekawych kolorystykach, z wykończeniami szklanymi czy z podcięciami wentylacyjnymi do drzwi łazienkowych.

   W przypadku pytań, śmiało zadzwoń lub odwiedź jeden ze stacjonarnych punktów sprzedaży. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie wątpliwości i pomogą Ci w skompletowaniu skrzydła drzwiowego z ościeżnicą i klamką.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 12 z 2309 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 2309 elementów