Potrzebujesz porady?

zadwon

Nasi konsultanci pomogą Ci w wyborze produktów, wyjaśnią szczegóły techniczne i sporządzą precyzyjną wycenę, jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.


Zadzwoń: 502 027 934
Napisz: poczta@partner-panele.pl

Producenci

 Kaindl

Zastanawiasz się, na jaką podłogę się zdecydować? Panele Kaindl mogą okazać się końcem twoich poszukiwań. To trwałe, nowoczesne rozwiązanie, które pasować będzie do wnętrza w każdym stylu.

panele kaindl


Panele Kaindl to wyrafinowany styl i wytrzymałość


Panele Kaindl świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych. Większość paneli, znajdujących się w ofercie tej marki ma klasę ścieralności AC4 lub wyższą, co oznacza, że bez przeszkód zniosą 10-15 lat codziennego użytkowania we wnętrzach mieszkalnych. 


Panele marki Kaindl są produkowane w grubości 8 mm i 10 mm, które doskonale nadają się na ogrzewanie podłogowe. Panele Kaindl wyróżniają się idealnym odwzorowaniem struktury naturalnego drewna wraz z jego nieregularnymi słojami czy sękami. Dzięki temu możesz cieszyć się podłogą wyglądająca niczym parkiet bez jego wad: żadnych wybrzuszeń, szpar, powstających wskutek temperatury i wilgotności.

Producenci paneli Kaindl oferują różnorodne, bardzo zróżnicowane wzornictwo. Poszczególne rodzaje paneli różnią się od sobą szerokością desek, co pozwala na fantazyjne łączenie różnych wariantów tego samego dekoru (np. wąskiej i szerokiej deski). W ofercie producenta znajdziesz również panele z klasycznym wzorem jodełki francuskiej lub dekory imitujące kilkulamelową deskę.

Oprócz doskonałych walorów wizualnych panele Kaindl to także wyjątkowa trwałość.  Producent udziela gwarancji na 30 lat na podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych, co jest najlepszym dowodem na ich długowieczność.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 44 elementów